ÜRÜNLERİMİZ

3D MEMBRAN PRESS TUTKALI (1K)

Şekillendirilmiş ahşap malzemeler (MDF vb.) üzerine 3D folyoların laminasyon işleminde, mobilya yüzeyleri (mutfak kapakları, vb.) ve kapı panellerinin üretiminde bulunur. Poliüretan (PUR) bazlı düşük viskoziteli, püskürtmesi kolay dispersiyonlar esas olarak kullanılır.

İSKELET VE LAMİNASYON TUTKALI ( D2,D3,D4 )

Mobilya ve ahşap endüstrisinde yapıştırıcı olarak kullanılan, polivinil alkol ile stabilize edilmiş vinil akrilik kopolimerdir.

Masif ahşap, sunta ve Orta Yoğunlukta Sunta gibi malzemelerin soğuk pres ve kelepçe yöntemleriyle yapıştırılması için çok uygundur.

PROFİL SARMA TUTKALI

PVC folyolar ve reçine emdirilmiş kağıt folyolar ile, sarma çerçeve ve profilleri için üretilmiş bir yapıştırıcıdır. Bıçak kaplamaya uygundur. Panel kaplama, ahşap, ahşap esaslı malzemeler ve plastikler için kullanılabilir

PSA HOTMELT ETİKETLEME TUTKALI

Kauçuk bazlı hotmelt, basınca duyarlı yapıştırıcı (HMPSA) Esas olarak PET şişeleri etiketlemek için kullanılmaktadır.

HOTMELT PAKETLEME TUTKALI

Yüksek yapışma ve yüksek bulaşma ile karakterize edilen poliolefin esaslı hotmelt yapıştırıcılar. Ultra Melt 1100, yüksek yapışma ve ıslanabilirlik sayesinde cilalı kağıtlar veya sentetik reçinelerle kaplanmış kağıtlar gibi zor yüzeylerin yapıştırılmasında kullanılır.

KENAR BANTLAMA TUTKALI

EVA bazlı hotmelt yapıştırıcı, Kenar bantlama, PVC rulo, ABS, masif ahşap rulo, sunta, kontrplak, blok levha, MDF, yanmaz levha gibi malzemelerde kullanıma uygundur

PSA HOTMELT YATAK TUTKALI

Kauçuk esaslı hotmelt, basınca duyarlı yapıştırıcı (HMPSA), Ağırlıklı olarak yatak üretimi için kullanılmaktadır.

YATAK ÜRETİMİ İÇİN TORBA YAY TUTKALI

Polyolefin bazlı hotmelt yapıştırıcı Esas olarak şiltenin dokunmamış torba yayların yapıştırılmasında kullanılır Mükemmel yapışma mukavemeti sağlar.

SOLVENT BAZLI DÖŞEME VE SÜNGER TUTKALI

Ağırlıklı olarak döşeme ve yatak endüstrisi, polietilen, kauçuk köpükten levha veya borular, poliüretan akustik köpükler, Nfaf, ahşap, kauçuk, deri, mantar, keçe, sert PVC, yumuşak köpükler için yüksek mukavemetli evrensel bir yapıştırıcıdır.